Звонки бесплатны со всех операторов связи Украины
Пн-Пт 9:00–20:00
info@AgroPilot.UA
00
00 грн.

Корзина

Ваша корзина пуста

AgroPilot SC10 керує нормою виливу з будь-яким типом механічних розподільників тиску, автоматично регулюючи її на швидкостях нижче оптимальної. Для його коректної роботи, перед початком внесення ЗЗР, вам необхідно вручну задати оптимальний  (рекомендований виробником форсунок) тиск на своєму розподільнику, обов'язково для настройки тиску фізично закрийте (якщо є) гідромішалку верхнього сита (розчинника) і кран-дозатор. Проведіть розрахунок необхідної швидкості скориставшись калькулятором, дотримуйтеся її під час робіт!

Калькулятор оптимальної швидкості внесення ЗЗР

Норма внесення ЗЗР на 1 Га (л)
Скільки літр ЗЗР на 1 гектар вам потрібно внести?
Ширина обприскувача (м)
Вкажіть ширину штанги обприскувача в метрах.
Кількість форсунок (шт.)
Яка загальна кількість форсунок?
Витрата форсунки за 1 хвилину (г)
Яка витрата форсунки для оптимального тиску?
Вкажіть в грамах!
Оптимальна швидкість (км/год)
 

Для оптимального співвідношення розміру каплі та норми внесення ЗЗР ви обов'язково повинні дотримуватися тільки даної швидкості. Якщо відстань між форсунками 0.5м, то ви можете використовувати універсальну формулу розрахунку швидкості:

Ш = 1200 * В / Н

де:
Ш - швидкість,
В - витрата однієї форсунки за 1 хвилину (в літрах),
Н - необхідна норма внесення на 1 га.
Наприклад: 1200 * 0.68 / 100 ≈ 8.2 км/год

Питання по переобладнанню, налаштуванню і т.п. ви можете задавати в новому інформаційному розділі "Інформаційний Хаб".

Завантажте AgroPilot в офіційному магазині додатків Google Play.


АгроПілот

Для тих хто шукає "спеціальні" аграрні планшети, повідомляємо що "спеціальні планшети", продають "спеціальні продавці" для "спеціальних клієнтів", у нас їх немає ;)

Спеціальний від звичайного Android планшета відрізняється тільки програмним забезпеченням, українське програмне забезпечення AgroPilot працює на Android пристроях, підтримує будь-яку діагональ дисплея, а Android планшет від 3999 грн. можно придбати наприклад в магазині АЛЛО: планшети/телефони. Для стабільної роботи вибирайте Android пристрої з мінімум 4 Гб ОЗУ — оперативна пам'ять, не плутати з вбудованою, її завжди більше!

Якщо ви встановлюєте обладнання своїм підлеглим і не бажаєте щоб вони під час робочого процесу використовували планшет не за призначенням, встановіть версію з лаунчером, в браузері наберіть посилання https://agropilot.ua/FREE. Після установки програми вона запросить дозвіл на активацію її лаунчером і активацію адмінправ.

Встановіть GNSS приймач магнітним кріпленням вниз по центру капота, підключіть блок живлення безпосередньо на клеми акумулятора 12В. Перед початком експлуатації системи, включіть приймач натиснувши на кнопку подачі живлення. Увімкніть планшет і дочекайтеся повного завантаження програмного забезпечення. Перед вами стартова панель по роботі з системою, кнопка "Старт" запускає менеджер робіт, "Налаштування" - налаштування планшета, "Вихід" - завершує роботу і переводить планшет в сплячий режим (якщо додаток було встановлено в режимі лаунчер), для повного відключення використовуйте механічну кнопку вкл/викл планшета.

Натисніть "Налаштування" для попереднього налаштування програми. "Видалити роботи" - видалення робіт з планшета, "Надіслати Звіт" - відправка робіт в On-Line офіс. "S/N:... " - відображає серійний номер приймача. "Вибір камери" - для використання в режимі віртуальної реальності. "Налаштування пристрою" - налаштування операційної системи планшета. "Закрити" - закриває вікно налаштувань.

Для видалення всіх робіт з планшета, в настройках присутня кнопка "Видалити роботи". Якщо ви хочете проаналізувати свої роботи, підключіть планшет до мережі інтернет, натисніть "Надіслати Звіт" всі проведені роботи і виміри площ будуть синхронізовані з сервером, де ви зможете їх роздрукувати, відредагувати або видалити остаточно. Перевіряйте роботи, переглядайте та роздруковуйте детальні звіти, керуйте банком своєї землі, надавайте агрономам доступ до контролю і перегляду робіт. Увійдіть в офіс за адресою https://AgroPilot.ua/office/login для авторизації вам знадобитися аккаунт Google.

Дата активації GNSS приймача в системі AgroPilot доступна на вкладці "S/N:...", дата активації фіксує перше підключення приймача до ПО "AgroPilot" і не має відношення до гарантійного обслуговування яке надається виробником або постачальником. Якщо вам потрібна консультація техпідтримки, обов'язково повідомте цей серійний номер оператору за тел.: 0-800-300-870.

Програмне забезпечення підтримує вбудовані і зовнішні USB камери. Меню "Вибір камери" дозволяє вибрати ту камеру, яка спрямована по ходу руху трактора. За замовчуванням це вбудована камера з тилу планшета. Якщо ви хочете працювати в режимі віртуальної реальності з вбудованою камерою планшета, розмістіть його рівно по центру лобового скла трактора, після розбивки паралелей по точкам АБ, ви зможете перемкнути інтерфейс в режим VR. Для активації меню, введіть PIN з пластикової карти активації (вона входить в комплект).

Для початку роботи, натисніть кнопку "Старт", виберіть тип землеробства, підтримується 11 типів: обприскування, внесення добрив, культивація, боронування, посів, збирання врожаю, замір площі, оранка, розпушування, авіароботи (режим для авіації), інші роботи. Вкажіть якщо необхідно номер поля, ПІБ людини яка виконує роботу і додатковий опис, натисніть кнопку "ОК"

Після активації обраного режиму, планшет по Bluetooth підключиться до GNSS приймача, світлодіод на блоці живлення приймача, проінформує (мерехтінням раз в секунду) про успішне підключення. Для комфортної роботи, виберіть 2D/3D режим або режим віртуальної реальності VR. Налаштуйте масштаб, кнопками +/- віддаліть або наблизьте модель трактора. Джойстик в лівому нижньому кутку обертає модель за вказаними стрілками напрямку, для повернення зображення в початкове положення натисніть по центру джойстика.

3D режим

2D режим

VR - режим віртуальної реальності, доступний після розбивки поля на паралельні проходи по АВ або AB-rec точкам. Натисніть на зображення камери в нижньому правому куті, паралельні лінії і заливка проходів буде спроектована на поле. Функція активна тільки з приймачами 5/10Гц, для проектування використовується тилова камера планшета або зовнішня. За замовчуванням, задіяна тилова камера, якщо ви маєте намір використовувати VR режим, закріпіть планшет по центру трактора на лобове скло, після активації режиму, відрегулюйте положення планшета, так щоб центральна лінія була поєднана з центром техніки.

Панель управління роботою відкривається кнопкою "+/х" в правому нижньому куті робочого столу. Панель містить кнопку зафарбовування "Play", вибір режиму побудови паралелей по прямій АВ, кривим АВ-rec, перемикання в режим зниженої контрастності для нічних робіт "День/Ніч", клавіша для активації виміру площі по краю штанги "S", вхід в настройки техніки і вихід на стартову панель (завершення роботи).

Нічний режим

Натисніть на клавішу з піктограмою шестерні для настройки параметрів обприскувача. Якщо ви придбали додатковий контролер автоматичного включення/відключення секцій, в меню з'явитися настройка "Кількість секцій". Вам необхідно вказати кількість секцій, яке підтримує контролер. Комплект може містити від 1 до 104 електроклапанів вкл./викл. секцій або форсунок (за бажанням замовника). У комплектах без контролера, ця опція не задіяна..


"Ширина, зміщення" - установка загальної ширини штанг обприскувача і можливе їх нерівномірне зміщення. Опція буде необхідна для односторонніх розкидачів і обприскувачів, в такому випадку вам потрібно змістити всю ширину в сторону обробки.

"Антена і перекриття" - вкажіть бажане перекриття крайніми форсунками по паралельному проходу і дистанцію від точки установки приймача до штанги (знаряддя). Перекриття слід вказувати з урахуванням зсуву розпилення в вітряну погоду, або для мінімізації похибки. Для реалістичного відображення зафарбовування обробленої ділянки вкажіть реальну відстань від приймача до штанги або іншого причіпного або навісного знаряддя. Якщо залишити налаштування за замовчуванням то реальна зафарбування буде на 1м ззаду від точки установки приймача. Фактична зафарбування (обробка) буде не збігатися з картинкою, для ефективної роботи не забувайте про цей параметр. Прорахунок фізичних процесів поведінки техніки, її реалістичність і точність обробки, повністю залежить від цих параметрів.

Після внесення основних параметрів техніки, поверніться в робочий режим, для старту обробки, почніть рух і натисніть кнопку "Play" (праворуч у верхньому куті панелі) або натисніть на трактор. Оброблену площу пристрій прораховує тільки на пройдених ділянках з активною заливкою жовтим кольором.

Автоматичне Вик./Вкл. секцій відбувається після 99% перекриття однієї секцією або пропуском*
Ручне Вик./Вкл. секцій здійснюється натисканням на пронумеровані клавіші (тумблера), номер відповідає номеру секції, порядковий номер присвоюється зліва на право. Опція активна тільки з контролерами управління секціями.

Розбивка поля на паралельні проходи. Якщо ви бажаєте розбити на рівні паралелі по точках АВ, для активації режиму, почніть рух і натисніть клавішу "А", рухайтеся в потрібному напрямку, після подолання відстані 30м і більше, ви зможете встановити точку "B" відбудеться автоматична розбивка з нумерацією проходів.

Для побудови паралелей за першим проходом (для круглих або нерівних полів) почніть рух, натисніть клавішу "АВ-rec" для початку запису маршруту, після досягнення краю поля, натисніть клавішу "В ", паралелі будуть побудовані з урахуванням цього треку.

Якщо у вас закінчилася рідина, добрива, паливо... або ви вирішили продовжити роботу в інший час, скористайтеся функцією "Продовжити", запустіть її в меню "Старт", виберіть роботу яку хочете продовжити, роботи зберігаються в зворотному порядку (зверху нові, знизу старі). Після запуску, ви зможете повернутися в місце завершення роботи і продовжити її.

Для перегляду детальної інформації про роботу, натисніть ">" праворуч від її дати, відкриється знімок роботи і основна інформація. Для більш детального вивчення, перегляду на картах Google і друку, синхронізуйте інформацію з сервером (функція "Друк звіту" зазначена вище). Редагування інформації про роботу, ви можете додати або змінити такі дані: номер поля, короткий опис, ПІБ співробітника, тип роботи. Натисніть на клавішу "Редагувати" і внесіть правки, далі натисніть "Зберегти".

Замір площі поля можна здійснити двома способами, вибравши тип землеробства "замір поля" і зробити вимір об'їхавши поле по межі, або зробити вимір по краю штанги під час роботи. Для активації виміру, натисніть "S".

У роботах зі знаряддям, замір проводитися автоматично по краю штанги (знаряддя), притисніть лівим або правим крилом до межі, об'їдьте поле і поверніться в початкову точку.

Якщо під час виміру включити "Play" (зафарбовування) відбудеться установка межі поля, зафарбування за її межами набуває блакитного кольору.

Якщо комбайн не обладнано лічильником Га, скористайтеся типом землеробства "Збирання врожаю", активуйте заливку на оброблюваних ділянках кнопкою "Play". Цей режим актуальний для компаній або приватних осіб, які надають послуги прибирання, ви можете роздрукувати і надайте повний звіт орендатору з деталізованою картою прибирання.

Для прибирання, в настройках потрібно вказати тільки фактичну ширину жниварки.

Тип землеробства "авіароботи" - спеціальний режим для хімобработку в 3D режимі симуляції авіації. Для витримування технології рівномірної обробки, в настройках передбачено внесення оптимальних швидкостей. Програмне забезпечення "AgroPilot" не сертифіковані для авіації і не може бути використано як пілотажно-навігаційне обладнання.

Якщо обробка відбувається в межах допустимої швидкості, заливка здійснюється жовтим кольором.

Рожева заливка - недостатня швидкість для обробки.

Блакитна заливка - перевищення швидкості обробки.

Этот веб-сайт использует cookie-файлы. При использовании данного сайта вы даете свое согласие на использование cookie-файлов. Я согласен(a) с условиями пользовательского соглашения.