Calls are free from all telecom operators in Ukraine
00
00 грн.

Cart

Your basket is empty

Калькулятор оптимальної швидкості внесення ЗЗР

Універсальний калькулятор для розрахунку швидкості внесення ЗЗР обприскувачем, культиватором, сівалкою ... Не завжди поруч є таблиця витрат розпилювачів, до того ж витрати по таблиці і реальний можуть не збігатися через невірні показання манометра або знос розпилювачів. Універсальний калькулятор AgroPilot Sprayer Speed допоможе вам уникнути втрат врожаю, вносте необхідну норму з високою точністю.

Вам необхідно вручну задати рекомендований виробником форсунок тиск на своєму розподільнику, і провести калібрування одного або декількох розпилювачів (виключно мірною ємністю), записати середній показник витрати рідини одним розпилювачем за хвилину в грамах.

Норма внесення ЗЗР на 1 Га (л)
Скільки літр ЗЗР на 1 гектар вам потрібно внести?
Ширина обприскувача (м)
Вкажіть ширину штанги обприскувача в метрах.
Кількість форсунок (шт.)
Яка загальна кількість форсунок?
Витрата форсунки за 1 хвилину (г)
Яка витрата форсунки для оптимального тиску?
Вкажіть в грамах!
Оптимальна швидкість (км/год)
 

Для оптимального співвідношення розміру каплі, ви обов'язково повинні дотримуватися тільки даної швидкості. Якщо відстань між форсунками 0.5м, то ви можете використовувати універсальну формулу розрахунку швидкості:

Ш = 1200 * В / Н

де:
Ш - швидкість,
В - витрата однієї форсунки за 1 хвилину (в літрах),
Н - необхідна норма внесення на 1 га (в літрах).
Наприклад: 1200 * 0.68 / 100 ≈ 8.2 км/год

В регуляторах AgroPilot SC10 які випускаються з 09.2021 р. реалізовані звукові повідомлення для інформування оператора про відхилення в нормі виливу, в цих версіях даний калькулятор вам більше не знадобитися! Якщо вилив нижче норми, SC10 генерує кілька звукових імпульсів за 1 секунду. Під час руху такий звук означає що швидкість потрібно знизити, так як гідравлічна система фізично не може пропустити необхідну кількість рідини. Якщо SC10 генерує тільки один звуковий імпульс за 1 секунду, означає що система виливає рідини більше норми (кран дозатор несправний або обірваний ланцюг живлення).

У старих версіях AgroPilot SC10 керує нормою виливу з будь-яким типом механічних розподільників тиску, автоматично регулюючи її на швидкостях нижче оптимальної, але для його коректної роботи, перед початком внесення ЗЗР, вам необхідно вручну задати оптимальний  (рекомендований виробником форсунок) тиск на своєму розподільнику, обов'язково для настройки тиску фізично закрийте (якщо є) гідромішалку верхнього сита (розчинника) і кран-дозатор. Проведіть розрахунок необхідної швидкості скориставшись калькулятором, дотримуйтеся її під час робіт, чим менше швидкість тим більше розмір краплі!

Швидкість від мінімальної
до оптимальної
5
6
7
8
9
10
Тиск в системі
відрегульований дозатором
1.7
2.2
2.8
3
3.5
4
Розмір краплі і щільність
обробки
This website uses cookies. By using this website, you give your consent to use of cookies. I agree with the terms of the user agreement.