Шановні партнери, через нинішню економічну ситуацію в Україні та подальшу девальвацію гривні, з 17.03.2020р, для утримання роздрібних цін ТМ "AgroPilot" повністю припиняє співпрацю з дилерами і надання оптових знижок. Проект повністю орієнтується на прямі продажі роздрібним клієнтам, ми прагнемо надати нашим клієнтам українську продукцію за доступними цінами навіть в умовах економічної кризи!

АгроПілот Запрошуємо до співпраці сільськогосподарські сервісні центри, комп'ютери AgroPilot® SC10™ — професійні пристрої які реалізують абсолютно ідентичні технології зарубіжних аналогів, але при цьому мінімум в 20 разів дешевше. З огляду на кардинальні зміни через запуск ринку землі в Україні, і несприятливу зміну клімату на субтропічний, наше завдання максимально впровадити точні технології. Тільки використовуючи автоматизацію по внесенню засобів захисту рослин і посівного матеріалу, у фермерів початківців залишається можливість розвивати свій бізнес, без цих технологій вони перевитрачають ЗЗР і значно пригнічують майбутній урожай гербіцидом, особливо такі втрати виражені в південних регіонах де за останні кілька років значно скоротилися опади. На сторінці https://agropilot.ua/calc.html створений on-line калькулятор, продемонструйте фермерам їх реальні втрати, калькулятор заснований на дослідах аграрних інститутів щодо впливу гербіцидів. 

Підтримка антен різних виробників.

LPT АгроПілот З 2019р. вся територія України покривається безкоштовної SBAS корекцією це означає, що вже немає необхідності купувати спеціалізовані GPS приймачі, вартість яких була завищена тільки через патентні права. В комп'ютерах AgroPilot® SC10™ встановлені GNSS модулі на базі процесорів ARM7EJ-S підтримують EGNOS/СДКМ і A-GPS з самостійної апроксимацією ефемерид, що дозволяє отримати високу точність без застосування дорогих приймачів з технологією фільтрації даних. Комп'ютер підтримує одночастотні (L1) GNSS антени різних виробників, запропонуйте своїм клієнтам вибір антен серед професійних пристроїв від компаній: Tallysman®, Antcom®, Trimble®.

Автоматизуйте будь-який обприскувач.

LPT АгроПілот AgroPilot® SC10™ управляє секціями до 100 шт. одночасно, відстежуючи їх розрахункове положення з сантиметровою точністю. Він керує не тільки електроклапанами в спеціалізованих розподільних блоках від компаній: ARAG®, TeeJet® и ін., але і доступними універсальними аналогами. Це абсолютно гнучкий інструмент для побудови високоефективної системи, під будь-який бюджет замовника. 

Технологія для підрулюючих пристроїв.

LPT АгроПілот Розроблена власна технологія для підрулюючих пристроїв, надайте своїм клієнтам роботизоване високоточне водіння, схема підключення і перелік необхідних компонентів можна отримати на цій сторінці https://agropilot.ua/step.html. Технологія реалізована без необхідності використовувати датчики кута повороту коліс і гіроскоп, що дозволяє встановити її з легкістю на будь-який трактор або комбайн. Проект також позбавлений істотного недоліку властивого дорогим імпортним аналогам, а саме "хаотичного" підрулення без датчика кута повороту, яке розбиває рульову колонку трактора через постійне биття в різних напрямках. Нами було реалізовано м'яке водіння з стабілізацією курсу і адаптивної швидкістю обертання керма, сила утримання крокових двигунів 18 кг./см здатна обертати і утримувати кермо навіть на тракторах без гідропідсилювача.

Безкоштовне програмне забезпечення.

LPT АгроПілот Вашим клієнтам не доведеться переплачувати за "спеціальні" планшети, програмне забезпечення AgroPilot® безкоштовне. Купуючи AgroPilot® SC10™ фермер оплачує вартість комп'ютера а не приховану ціну за програмне забезпечення, яка у імпортних аналогів складає в середньому 1-3 тис. Euro і включена у вартість планшета. Допоможіть їм із вибором планшета або поясніть як встановити додаток на телефон. Для приклада ми підібрали доступні і продуктивні пристрої в магазині АЛЛО по цих посиланнях: планшети/телефони

On-Line офіс для моніторингу робіт та обліку землі.

LPT АгроПілот Надайте можливість великим і середнім господарствам аналізувати виконану роботу, вести облік землі... В програмному забезпеченні реалізована функція звітності перед керівництвом, після завершення роботи або в кінці робочого дня, співробітник може підключити свій телефон/планшет до мережі інтернет і відправити звіт про виконану роботу, кнопка "Настройки" / "Надіслати звіт". Ми не беремо абонентську плату за використання офісу, сервіс як і програмне забезпечення працює безкоштовно https://agropilot.ua/login.

Для співпраці звертайтесь за наступними контактами:
Тел.: (067) 444-89-42, (0542) 76-70-79, 0-800-300-870
E-mail: info@AgroPilot.uaOn-LineОфис

Проверяйте работы, просматривайте и распечатывайте подробные отчеты, управляйте банком своей земли, предоставляйте агрономам доступ к контролю и просмотру работ в системе. Зарегистрируйтесь администратором или сотрудником.Роздрібна мережа:
м.Дніпро, с.Братське, вул.Садова 11
м.Кременчук, вул. Халаменюка 7 ТЦ "Амстор"
м.Кременчук, вул. Київська 66г ТЦ "FOZZY"
Гарантийное обслуживание:
г.Сумы, а/я 60, индекс 40000
г.Сумы "Новая Почта" №12
г.Глухов "Новая Почта" №1