На цій сторінці представлена інформація для тих хто має хоча б початкові знання в електротехніці, якщо вам щось буде не зрозуміло, зверніться до найближчого майстру по електроніці, або зателефонуйте нам. В АгроПілоті вже реалізована доступна технологія для підрулюючих пристроїв, ви отримуєте повноцінний автоматичний пілот який абсолютно не поступається дорогим аналогам.

LPT АгроПілот

Комп'ютер AgroPilot® SC10™ - підтримує кермові механізми на крокових двигунах і мотор-редукторах. Зібрати підрулюючий пристрій ви зможете за лічені хвилини на готових компонентах. 

LPT АгроПілот Автоматичне управління кермом вашої техніки, активується в програмному забезпеченні AgroPilot® самостійно після установки точок А-Б. АвтоКерування активно в режимі паралельних прямих і паралельних адаптивних кривих. Технологія управління кермом реалізована без необхідності встановлювати додаткові датчики (кута, гіроскоп і т.п.) вам потрібно тільки підключити двигун до плати драйвера.


Завантажте AgroPilot в офіційному магазині додатків Google Play,
або автономний варіант для Windows пристроїв.

LPT АгроПілот

Комп'ютер може бути обладнаний на вашу вимогу однією з таких технологій:
1) PWM — (Широтно-імпульсна модуляція) процес управління потужністю методом пульсуючого включення і виключення приладу. Ця технологія дозволяє комп'ютеру AgroPilot® SC10™ управляти мотор-редукторами роторного типу. 

2) STEP/DIR —  загальноприйнятий протокол в управлінні кроковими двигунами. Кроковий електродвигун — синхронний безщітковий електродвигун з декількома обмотками, в якому струм, що подається в одну з обмоток статора, викликає фіксацію ротора. Послідовна активація обмоток двигуна викликає дискретні кутові переміщення (кроки) ротора.

Для збірки власного пристрою автоматичного управління кермом трактора, ми рекомендуємо вам вибрати технологію STEP/DIR. Крокові двигуни значно дешевше мотор-редукторів і ефективніше. Основні переваги: точність обертання, сила утримання (десятки кг/см), при відключенні живлення кроковий двигун не створює додаткове навантаження на кермо і ви миттєво зможете перевести керування трактором з автоматичного в ручне. Мотор-редуктори при відключенні автоматичного управління ускладнюють поворот керма в ручному режимі, їх обов'язково потрібно від'єднувати від керма (створювати додатковий фіксуючий механізм).

Схема підключення крокового двигуна по протоколу "STEP/DIR"

LPT АгроПілот В даному прикладі використовується драйвер крокового двигуна ВL-TB6560 V2.0 3,5А  —  призначений для управління кроковими двигунами типу NEMA17-NEMA23. Драйвер створений на спеціалізованій мікросхемі Toshiba TB6560AHQ.

Напруга живлення драйвера 10В-35В, максимальний струм 3,5А. Драйвер можна зафіксувати в корпус, за допомогою болтів або шурупів, для цього в пристрої є 4 отвори, що спрощує його експлуатацію і зміну в разі виходу з ладу.

TB6560 дуже популярний в Україні, в основному використовується в ЧПУ верстатах (знайти TB6560 на Prom.ua).

Алгоритм керування кроковими двигунами в комп'ютерах AgroPilot® SC10™ розроблений для двигуна з кутом кроку 1,8° (поширений і доступний в Україні). Рекомендуємо використовувати двигуни NEMA 23 з струмом обмотки і моментом утримання від 15 Кг/см і вище. (знайти NEMA 23 на Prom.ua)

LPT АгроПілот

LPT АгроПілот
В прикладі використовуються двигун 23HS8430B
Струм фази: 3.0А
Зусилля: 18 кг.
Кут кроку: 1,8 °
Довжина двигуна: 76 мм
Діаметр переднього валу: 8 мм
Діаметр заднього вала: 6,35 мм

Кількість виходів: 4
A+ Червоний
A- Зелений
B+ Жовтий
B- Синій

LPT АгроПілот Для монтажу крокових двигунів з фланцем 57мм бажано придбати кутовий кронштейн типу NEMA23. Простий в експлуатації і зручний для фіксацій моторів перпендикулярно до площини кріплення. Матеріал: легована сталь, чорного кольору. У комплект поставки зазвичай входять (уточнюйте у постачальника) метизи і гвинти, які необхідні для кріплення кронштейна до крокового мотору (знайти кронштейн на Prom.ua).  LPT АгроПілот Для монтажу гумових роликів на вал двигуна (готових або саморобних) використовуйте жорстку муфту. Можете підібрати в найближчому будівельному/меблевому магазині..., або купити спеціалізовані, підбираються індивідуально відповідно до діаметра вала крокового двигуна (знайти муфту на Prom.ua).  

Схема підключення мотор-редуктора з широтно-імпульсною модуляцією "PWM"

LPT АгроПілот
Для автоматичного управління потрібне застосування планетарного мотор-редуктора з максимальним оборотами 100-300 RPM за хвилину. На жаль в Україні даний тип моторів малопопулярний, використовується в промислових цілях, ціни варіюються від 100 до 300 USD. Основним постачальником моторів даного типу є китайська компанія Dongyang City Dongzheng Motor Co., Ltd

В даному прикладі використовуються драйвер колекторного двигуна BTS7960 великої потужності. 43А, 6 ... 27 В. Потужний інтегральний півмостовий драйвер, розроблений компанією Infineon для інтелектуального управління електродвигунами. Виконано на швидкодіючих чіпах BTS7960 з низьким внутрішнім опором, тому є ідеальним рішенням для проектів з високим енергоспоживанням.

Модуль підтримує управління двигуном за допомогою ШІМ при максимальній частоті 25 КГц, має захист від короткого замикання, перегріву та перевищення вихідної напруги.

BTS7960 не популярний в Україні (знайти BTS7960 на Prom.ua).On-LineОфіс

Перевіряйте роботи, переглядайте та роздруковуйте детальні звіти, керуйте банком своєї землі, надавайте агрономам доступ до контролю і перегляду робіт в системі. Зареєструйтеся адміністратором або співробітником.Роздрібна мережа:
м.Дніпро, с.Братське, вул.Садова 11
м.Кременчук, вул. Халаменюка 7 ТЦ "Амстор"
м.Кременчук, вул. Київська 66г ТЦ "FOZZY"
Гарантійне обслуговування:
м.Суми, а/я 60, індекс: 40000
м.Суми "Нова Пошта" №12
м.Глухів "Нова Пошта" №1