Умови гарантії
Виробник гарантує відсутність дефектів в обладнанні і його функціонування протягом усього гарантійного терміну експлуатації.

ТОВ "АгроПілот" - виробник несе гарантійні зобов'язання протягом 24 місяців.

Якщо протягом строку дії гарантійних зобов'язань у виробі будуть виявлені дефекти, то авторизовані сервісні центри безкоштовно відремонтують його або замінять дефектні частини виробу. У період дії безкоштовного сервісного обслуговування авторизовані сервісні центри безкоштовно виконають роботи з діагностики та ремонту комп'ютера, а Вам доведеться сплатити лише вартість замінених комплектуючих і вузлів. Ми переконливо рекомендуємо Вам звертатися лише до авторизованих сервісних центрів, адреси та телефони яких Ви можете дізнатися за посиланнями http://agropilot.ua. Тільки авторизовані сервісні центри можуть в найкоротші терміни надати Вам кваліфіковану технічну допомогу.

Рекомендуємо Вам перед роботою і підключенням комп'ютера уважно ознайомитися з «Інструкцією користувача», яка входить в комплект поставки. Це допоможе Вам уникнути пошкоджень техніки і нерозуміння під час її експлуатації.

Компанія-виробник, її дилери або уповноважені представники не несуть фінансової або моральної відповідальності перед покупцем (споживачем), за завдані йому матеріальні чи моральні збитки, які виникли внаслідок виходу з ладу даного комп'ютера.

Виробник не гарантує програмну і апаратну сумісність комп'ютера з програмних забезпеченням та обладнанням, яке не входить в комплект поставки товару, за винятком випадків, зазначених в інструкції користувача. Всі умови гарантії діють в рамках Закону України «Про захист прав споживача» і регулюються цим законодавством України.

Умови гарантійного обслуговування:
- Гарантійне обслуговування здійснюється лише за наявності належно заповненого гарантійного талону, в якому зазначено серійний номер, конфігурацію та модель виробу, дату продажу, термін гарантійного обслуговування, підписи продавця та покупця, печатка фірми-продавця, а також оригіналу касового чеку або документу, що його замінює та чеку, в якому зазначена дата здійснення покупки та вартість товару. Без чеку товар на гарантійний ремонт не приймається. Підстава: ч. 11 ст. 8 ЗУ «Про захист прав споживачів»
- Гарантійне обслуговування здійснюється протягом періоду, що вказаний у гарантійному талоні виробу; післягарантійне обслуговування виробу проводиться за окрему плату, згідно з розцінками на послуги сервісного центру.
- Претензії до працездатності портативного комп'ютера розглядаються за наявності повної комплектації виробу. У разі неповної комплектації пристрій приймається на відповідальне зберігання до моменту докомплектації виробу.
- Пристрої для введення інформації (клавіатура, маніпулятори, в тому числі типу TouchPad, і джойстики) внаслідок постійного механічного впливу мають обмежений термін гарантії - шість місяців.
- Акумулятор, який входить в комплект портативного комп'ютера, має обмежений термін гарантії - шість місяців.

Виробник не несе гарантійних зобов'язань та не проводить безкоштовне сервісне обслуговування виробу у таких випадках:
- Якщо пошкоджена гарантійна пломба (крім випадків, в яких користувачеві дозволяється розбирати пристрій і про це є певна позначка в гарантійному талоні).
- У разі порушення правил і умов експлуатації, які вказані в інструкції користувача.
- При наявності слідів стороннього втручання, спроб самостійного ремонту виробу або його окремих складових частин.
- При наявності ушкоджень механічного, хімічного або теплового характеру зовні, а також за наявності пошкоджень, пов'язаних із попаданням всередину комп'ютера сторонніх предметів, рідини або комах.
- При проблемах в роботі зовнішніх портів виробу, в тому числі COM, LPT, USB, PCMCIA, IEEE1394, TVout, SPDIF, лінійного аудіовходу, мікрофонного входу, аудіовиходу і т.д.
- При наявності слідів «розлому» CD, CD-RW, DVD, DVD-RW дисків у пристрої.
- При дефектах, що виникли внаслідок транспортування, за винятком випадків, коли транспортування проводиться уповноваженим представником сервісного центру.
- При наявності пошкоджень, що виникли внаслідок стихійних (природних) лих (дощ, вітер, блискавка і т.п.), пожежі, побутових факторів (підвищена вологість, запиленість, агресивне середовище і т.д.).
-У разі виходу з ладу пристрою при використанні його в електричних, телекомунікаційних, кабельних мережах, які не відповідають стандартам України.
Внаслідок експлуатації пристрою в мережах, в яких відсутній єдиний контур заземлення.

Гарантія не поширюється на:
- Програмне забезпечення, встановлене на комп'ютері. Консультації по темі працездатності і використання програмного забезпечення надає виробник програмного забезпечення.
- Конфігурацію і налаштування параметрів BIOS.
- Документацію, дискети, компакт-диски, пакувальні матеріали, які входили в комплект поставки разом з комп'ютером.
- Потертості, тріщини та інші пошкодження корпусу, що не впливають на технічні характеристики комп'ютера, та які виникли внаслідок його дії за призначенням.
- Зниження ємності акумулятора менше, ніж на 2% за місяць від початкового показника.
- На роботи, пов'язані з чищенням пристрою.

Додаткові умови:
- Для установки додаткових комплектуючих необхідно доставити комп'ютер в сервісний центр.
- Встановлення додаткових комплектуючих в комп'ютер або його модернізація проводиться за окрему плату згідно прайс-листу на послуги відповідного сервісного центру.
- Рішення щодо ступеня та доцільності ремонту приймає сервісний центр.
- Виробник та продавець не несуть матеріальну та моральну відповідальність за збитки, які були заподіяні внаслідок пошкодження комп'ютера (втрата інформації, неодержаний прибуток, прямі або непрямі збитки і т.д.).