У селі Кознєво-Лисаки (Мазовецьке воєводство, повіт Цеханув) 6 липня трапився фатальний нещасний випадокпід час польових робіт. Під час збору тюків соломи 52-річний чоловік загинув на місці, потрапивши під навантажувач.
За попередніми даними, 64-річний водій навантажувача, мешканець повіту Цеханув, рухався заднім ходом, коли наїхав на іншого працівника, який у результаті отриманих травм помер миттєво. Про це повідомила речниця повітової поліції в Цехануві — аспірантка Магда Саковська.
🔍 Розслідування триває
На місці трагедії працювали правоохоронці та прокурори, які наразі встановлюють усі обставини події. Тіло загиблого було направлено на судово-медичну експертизу.
⚠️ Заклик до обережності
Поліція вкотре нагадує: у сезон інтенсивних польових робіт слід бути особливо уважними при використанні агротехніки. Недотримання правил безпеки може призвести до фатальних наслідків.
Ще зовсім недавно трудові мігранти з країн Центрально-Східної Європи були основою німецького ринку праці, допомагаючи пом’якшити наслідки демографічної кризи. Проте, як повідомляє видання Frankfurter Allgemeine Zeitung , ситуація стрімко змінюється: вперше з 2008 року з Німеччини до інших країн ЄС виїхало більше людей, ніж прибуло.
Розвінчання стереотипів – нові виклики
Журналіст Ніколас Курзава звертає увагу на те, що в німецькому суспільстві довгі роки побутували стійкі...
Африканська чума свиней (АЧС) не припиняє поширюватися в Польщі. Інспекція ветеринарної служби підтвердила четверте вогнище цього небезпечного захворювання у 2025 році. Цього разу випадок зафіксовано поблизу селища Стечек у Радзінському повіті Люблінського воєводства, в гміні Чемєрники.
Хоча подробиці щодо розміру поголів’я та типу господарства ще не розголошено, факт виявлення нового осередку є серйозним викликом для ветеринарних служб і свинарів у регіоні.
Попередні...
Вирощування овочів, фруктів і трав на балконах, терасах і дачах стає все популярнішим серед мешканців Польщі. Це не лише спосіб забезпечити себе здоровою їжею, а й чудова форма відпочинку на природі. Але разом із модою на садівництво зростає й ризик неправильного використання засобів захисту рослин.
У Польщі все частіше трапляються випадки, коли аматори використовують препарати, призначені тільки для професіоналів , не маючи відповідної кваліфікації. Це суворо заборонено і може...
Цей веб-сайт використовує cookie-файли. При використанні даного сайту ви даєте свою згоду на використання cookie-файлів. Я згоден (a) з умовами договору.