Calls are free from all telecom operators in Ukraine
00
00 грн.

Cart

Your basket is empty

Питання та відповіді

Якщо ви не знайшли відповідь на своє питання, задайте його через on-line підтримку.

Як перевірити точність навігатора у польових умовах?

Єдиною методологією, яка описує тестування точності «Pass to Pass», є європейський стандарт ISO 12188. Точність «Pass to Pass» — це термін, що використовується для опису потреб фермерами щодо точності; та термін, що використовується виробниками GNSS для опису точності, яку може забезпечити обладнання. Точність переходу від проходу до проходу визначається як точність, яка може бути досягнута протягом 15-хвилинного вікна, причому 15 хвилин — приблизний час для виконання проходу в типовому полі. Стандарт ISO 12188 докладно описує, як обчислити цю кількість. Протестувати свій пристрій на точність у польових умовах ви можете як зазначено в цьому відео, на прикладі приймачів AgroPilot BT30:

На малюнку нижче графічно пояснюється концепція. Після того, як ви виконали прохід трактора по полю, а потім повернулися і помістили його в те саме положення відповідно до вашого обладнання GNSS, ви опинитеся не зовсім у тому ж місці, виникає перекіс. Це зміщення є так званою точністю «Pass to Pass».

Джерело: "Агентство Європейського Союзу з космічної програми".
Переклад стандарту ISO 12188 на російську мову ГОСТ ISO 12188-1:2021

Чому працюючи по рядках лінія йде в бік на кілька метрів?

1) Паралель (базова лінія) необхідна для робіт коли немає візуального орієнтиру, вона будує маршрут від якого техніка не повинна відхилятися. Лінія будується між двома умовними точками А (на початку поля) і Б (в кінці поля), рядки посіву вашої культури, навіть при візуально рівному посіві можуть відхиляться на кілька метрів від вектора побудови паралелей. Працюючи по рядках, коли немає можливості вільно переміщатися по базових лініям і є ризик пошкодити культуру, режим побудови паралельних ліній не активується. Для орієнтування, використовуйте видимі межі обробленої площі.

2) Зверніть увагу на установку антени, велика частина клієнтів встановлює антени на капот (для максимальної чутливості на розворотах) але є висока частка ймовірності отримати неточні дані позиціонування, відхилення від курсу більше 10 градусів (похибка кілька метрів), так як високі металеві поверхні (кабіна трактора) призводять до  багатопроменевої інтерференції, антену потрібно перенести на дах техніки (максимально висока точка установки). В герметичних приймачах AgroPilot BT30 реалізована технологія придушення багатопроменевої інтерференції. 

3) Механічні пошкодження кабелю або наявність вологи всередині антени/приймача також збільшують похибку визначення координат, в такому випадку потрібно звернутися в наш сервісний центр.

Навіщо необхідно автоматичне відключення секцій?

Автоматичне відключення секцій необхідно для виключення зон подвійного перекриття, розрахувати збитки від зон подвійного перекриття ви можете в on-line "Калькуляторі втрат від перекриття ЗЗР"

Чому програма вимикається через 15-20 хвилин роботи або зависає?

Система Android може виділяти недостатню кількість пам'яті для програм що запускаються, перевірте щоб в вашому телефоні було мінімум 4 Гб оперативної пам'яті, якщо її менше то цілком ймовірно будуть виникати помилки. На бюджетних пристроях (ОЗУ менше 4 Гб) можна на час усунути помилку, скинувши телефон/планшет до заводських налаштувань (меню налаштувань Android: "Скидання/Очистити все"). Або встановіть універсальну версію, за цим посиланням https://AgroPilot.UA/FREE завантажте APK файл на свій телефон/планшет, так само ця версія підійде для бюджетних застарілих пристроїв.

Зверніть увагу, ви можете підключити до SC10 стороннє програмне забезпечення, для підключення використовуйте PIN-код: 7834 або 3287. GNSS пристрої AgroPilot для зменшення навантаження з стороннім програмним забезпеченням, знижують частоту темпу видачі NMEA даних з 10 до 1 Гц, для активації 10 Гц програмному забезпечення необхідно відправити на GNSS пристрій команду "$PMTK300,100,0,0,0,0*2C". Виберіть вподобану вам програму в Google Play за пошуковим запитом "Агронавігатор" https://play.google.com/store/search?q=агронавігатор

З'являються прогалини в розфарбовуванні (обробленої площі), як виправити?

Якщо ви встановили АгроПілот з Google play, і під час роботи у вас з'являється рвана оброблена площа, перевстановіть програмне забезпечення з офіційно сайту. Компанія Google дуже вимоглива до нових версій, періодично вносить обмеження, які впливають на роботу софта на застарілому обладнанні. Щоб прибрати ці смуги, використовуйте універсальну версію з сайту агропілот, за цим посиланням https://AgroPilot.UA/FREE завантажте APK файл на свій телефон або планшет, так само ця версія підійде для бюджетних застарілих пристроїв.

Чому AgroPilot SC10 знижує тиск в системі після відключення однієї або декількох секцій?

Для підтримки норми виливу, АгроПілот розраховує її згідно задіяної ширині знаряддя обприскувача, якщо частина секцій відключається, дозатор зменшує норму до необхідного значення, детальніше в цьому відео.

Чому секція або кілька секцій перестали включатися?

1) Обрив або окислення проводки.

2) Пошкоджено електроклапан.

3) У проводці було коротке замикання більш 10А, в такому випадку потрібна заміна електромеханічного реле на пошкодженій секції (ремонт тільки в сервісному центрі).

4) Якщо тестуєте секції на місці, зверніть увагу в програмному забезпеченні, налаштування роботи - меню "Норма виливу ЗЗР", параметр "Мінімальна швидкість" відповідає за поріг нижче якого секції закриваються і перестає працювати норма виливу, це необхідно для виключення порушення норми виливу ЗЗР на низьких швидкостях. Для тестування секцій на місці (ручного включення, виключення), вам необхідно задати мінімальну швидкість 1 км/год, після тесту не забудьте цей параметр підвищити до мінімум 2 км/год.

Як контролювати роботи наших співробітників, AgroPilot працює як GPS трекер?

Ні, АгроПілот не транслює дані в реальному часі, під час роботи він не використовує мережу інтернет. Виконані роботи ваш співробітник може вивантажити в on-line офіс самостійно, йому необхідно підключити свій телефон або планшет до мережі інтернет, в головному меню "Налаштування" натиснути на кнопку "Надіслати звіт". Перевіряйте роботи, переглядайте та роздруковуйте детальні звіти, керуйте банком своєї землі, увійшовши в офіс за адресою https://AgroPilot.UA/office/login.

Як встановити датчик витрати рідини?

Витратомір монтується (якщо використовується один) в розподільник тиску, перед секціями, для обліку сумарної пролитої рідини.
FS400A G1
Якщо використовуються кілька датчиків (максимум 5шт.), то вони монтуються в шланги кожної окремої секції.
YF-S201

У мене вилив ЗЗР нижче норми, як його збільшити?

Можливі причини:
1) Якщо фактична швидкість внесення ЗЗР вище пропускної здатності системи. Розрахуйте свою максимальну швидкість на цьому універсальному "Калькуляторі швидкості внесення ЗЗР" обприскувачем, культиватором, сівалкою... В регуляторах AgroPilot SC10 які випускаються з 09.2021 р. реалізовані звукові повідомлення для інформування оператора про відхилення в нормі виливу, в цих версіях даний калькулятор вам більше не знадобитися! Якщо вилив нижче норми, SC10 генерує кілька звукових імпульсів за 1 секунду. Під час руху такий звук означає що швидкість потрібно знизити, так як гідравлічна система фізично не може пропустити необхідну кількість рідини. Якщо SC10 генерує тільки один звуковий імпульс за 1 секунду, означає що система виливає рідини більше норми (кран дозатор несправний або обірваний ланцюг живлення).

2) Соленоїдні електроклапана конструктивно мають обмежену пропускну здатність, для дотримання норми виливу, вам необхідно розрахувати мінімальну кількість клапанів, в цьому "Калькуляторі мінімальної кількості клапанів для обприскувача".

3) На розворотах після того як всі секції система відключає, кран дозатор повністю відкривається і скидає тиск в бочку, після виїзду на новий прохід (з обробленої частини на необроблену), дозатор закривається і починає нагнітати тиск до необхідного рівня, період повного закриття становить 3 сек., виїжджайте на новий прохід плавно набираючи швидкість, інакше перших кілька метрів буде недолив ЗЗР.

4) Якщо кран дозатор працює дзеркально (після запуску SC10 закривається а в робочому режимі відкривається), перевірте контакти в розетці крана, під час монтажу ви можливо змінили полярність крана. Для обприскувачів кран дозатор після включення SC10 (без запуску робочого режиму) повинен перейти у відкритий стан, а після запуску робочого режиму і досягнення порогу мінімальної швидкості, закритися для нагнітання тиску в системі, детальніше в цьому відео.

5) Якщо неправильно вказали кількість імпульсів витратоміра на 1л пролитої рідини.

6) Якщо використовуєте регулятор з компенсаторами (на малюнку позначені під номером №1), їх потрібно обов'язково перекрити, щоб ЗЗР не йшло назад в бочку через вихід №2, бо AgroPilot SC10 прораховує фактично вилиту рідину через секції, при відключенні секцій автоматично регулює тиск в системі без необхідності застосовувати компенсатори тиску.

Чому кран дозатор після включення SC10 не скидає рідину в бочку, а під час роботи постійно низький тиск?

Якщо кран дозатор працює дзеркально (після запуску SC10 закривається а в робочому режимі відкривається), перевірте контакти в розетці крана, під час монтажу ви можливо змінили полярність крана. Для обприскувачів кран дозатор після включення SC10 (без запуску робочого режиму) повинен перейти у відкритий стан, а після запуску робочого режиму і досягнення порогу мінімальної швидкості, закритися для нагнітання тиску в системі, детальніше в цьому відео.

Де монтується кран-дозатор?

Кран дозатор монтується в вихід додаткової секції перед фільтром в розподільнику тиску. Якщо у вас немає такої секція, її можна докупити окремо у виробника або продавця комплектуючих до обприскувача, шланг від крана-дозатора потрібно вивести в верх бочки.
YF-S201

Куди потрібно встановити клапана?

Якщо ви придбали версію на 10 секцій, клапана монтуються перед форсунками на штанзі обприскувача, необхідно розбити шланги секцій на рівнозначні відрізки. Якщо у вас версія на 3-5 секцій, клапана врізаються в шланги цих секцій відразу за розподільником.

Яка загальна схема установки SC10 на обприскувач?

Якщо ви використовуєте тільки один датчик витрат, схема установки наведена на малюнку №1.

Якщо ви використовуєте декілька датчиків витрат, схема установки наведена на малюнку №2.

Чому періодично SC10 видає імпульсний звук?

В регуляторах AgroPilot SC10 які випускаються з 09.2021 р. реалізовані звукові повідомлення для інформування оператора про відхилення в нормі виливу. Якщо вилив нижче норми, SC10 генерує кілька звукових імпульсів за 1 секунду. Під час руху такий звук означає що швидкість потрібно знизити, так як гідравлічна система фізично не може пропустити необхідну кількість рідини. Якщо SC10 генерує тільки один звуковий імпульс за 1 секунду, означає що система виливає рідини більше норми (кран дозатор несправний або обірваний ланцюг живлення).

Чи можу я підключити до ваших пристроїв інші програми?

Ви можете підключити до SC10 та BT30 стороннє програмне забезпечення, для підключення використовуйте PIN-код: 7834 або 3287. GNSS пристрої AgroPilot SC10 для зменшення навантаження зі стороннім програмним забезпеченням, знижують частоту темпу видачі NMEA даних з 10 до 1 Гц (для BT30 темп видачі завжди 20Гц), для активації 10 Гц програмному забезпеченню необхідно відправити на GNSS пристрій SC10 команду "$PMTK300,100,0,0,0,0*2C". Виберіть програму, яка вам сподобається в Google Play за пошуковим запитом "Агронавігатор" https://play.google.com/store/search?q=агронавігатор

Як завантажити АгроПілот на телефон/ планшет?

Програмне забезпечення AgroPilot працює на Android пристроях (починаючи з версії Android 5.0 і вище), підтримує будь-яку діагональ дисплея, їх можно придбати наприклад в магазині АЛЛО: планшети/телефони. Для стабільної роботи вибирайте Android пристрої з мінімум 4 Гб ОЗУ — оперативна пам'ять, не плутати з вбудованою, її завжди більше! Якщо ви встановлюєте обладнання своїм підлеглим і не бажаєте щоб вони під час робочого процесу використовували планшет не за призначенням, встановіть версію з лаунчером, в браузері наберіть посилання https://AgroPilot.UA/FREE, після установки програми вона запросить дозвіл на активацію її лаунчером і активацію адмінправ.

1-2-3 и АгроПилот готов к работе

Чому коли вмикається секція (клапаном) розривається Bluetooth зв'язок із пристроєм?

На електромагнітних клапанах у вас відсутні діоди для шунтування змінної напруги, його генерує електромагнітна котушка клапана, після включення секції виникали радіоперешкоди та впливали на bluetooth зв'язок. Нижче наведена схема підключення шунтуючого діода, можна використовувати будь-які доступні, наприклад IN4007 КУПИТИ (вони є у нас в наявності). У нових версіях AgroPilot SC10 для захисту електроніки від таких перешкод реалізований захист усередині блоку, встановлення додаткових діодів необов'язкове!

This website uses cookies. By using this website, you give your consent to use of cookies. I agree with the terms of the user agreement.